مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بهنوش ایران برگزار گردید

مجمع سالیانه 01

مجمع عمومي عادی سالیانه شركت بهنوش ايران ( سهامي عام ) روز یکشنبه 23 شهریورماه 1399 با حضور 90/7 درصد صاحبان سهام و يا نمايندگان قانوني آنها و نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی و حسابرس مستقل در محل این شرکت برگزار شد.


در ابتدای این جلسه که به صورت مجازی و از بستر اینترنت نیز قابل مشاهده بود، ابتدا گزارش فعالیت هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی 1398 ارائه شد و در ادامه و پس از توضیحات مدیرعامل و نیز قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، به سوالات سهامداران پاسخ داده شد که در نهایت منجر به تصویب و ابلاغ تکالیفی برای اجرا توسط هیئت مدیره شد.
تصویب صورت های مالی شرکت، میزان تقسیم سود خالص به سهامداران، انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، حق حضور جلسات اعضای غیر موظف هیئت مدیره، حق الزحمه اعضای کمیته حسابرسی و همچنین تصویب اقدامات و کمک های بلاعوض سال 1398 از جمله مواردی بود که در این جلسه به تصویب رسید.

همچنین تصریح شد مبلغ 330 ريال سود خالص به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شود و ضمن انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای اطلاع رسانی امور مربوطه، مؤسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی 1398 انتخاب شد.
در خاتمه مجمع به مدیر امور مالی شرکت بهنوش ایران وکالت با حق توکیل به غیر داد تا صورت‌جلسه مزبور را در اداره ثبت شرکت‌های تجاری به ثبت رسانده و ذیل دفاتر را امضاء کند. ضمن آنکه در خصوص حقوق و مزایای هیئت مدیره مؤظف و مدیرعامل مقرر شد که بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا عمل شود.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

مجمع سالیانه بهنوش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، مجمع عمومي عادی سالانه شركت بهنوش ايران پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴٠۳ در مرکز همایش های پژوهشگاه نفت برگزار شد. این مجمع با حضور۸۱/۸۱ درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي، شرکت مادر تخصصي مالي

ادامه مطلب »

خانواده بزرگ بهنوش عید غدیر خم را جشن گرفت

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، جشن بزرگ عید غدیر خم در زمین چمن کارخانه مرکزی بهنوش ایران با حضور پرسنل تلاشگر و خانواده های محترم ایشان به همراه آقای دکتر نبی الله مجد رئیس هئیت مدیره شرکت، آقایدکتر اسداللهی مدیر منابع انسانی هلدینگ صنایع

ادامه مطلب »

بهنوش ایران در نمایشگاه آگرفود ۱۴٠۳

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، نمایشگاه اگروفود ۲۰۲۴ تهران با حضور ده ها شرکت مطرح ایرانی و بین المللی برگزار شد. بهنوش ایران میراث دار برند های نام آشنایی همچون دلستر، دوغ آبعلی، تاک، سینرژی و .. بعنوان بزرگترین تولید کننده ماءالشعیر در خاورمیانه

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا