دومین همایش سراسری مدیران فروش برگزار شد

IMG_20240226_144203s120

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، همزمان با عید میلاد حضرت صاحب الزمان(عج)، دومین همایش سراسری مدیران فروش شرکت با حضور مدیران و خزانه داران و سرپرستان شعب و نمایندگی‌های بهنوش در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.

در این مراسم که از ۹ صبح تا ساعت ۱۸ ادامه داشت، پنل‌های مختلفی برگزار شد؛ ارتباطات و برندینگ، بررسی عملکرد فروش، بررسی عملکرد خزانه‌داران، ارزیابی تطابق انبارها با معیارهای سازمان غذا دارو و مدل ارزیابی و نمره‌دهی به شعب و نمایندگی‌ها بخشی از پنل‌های ارائه شده در این همایش بود‌.

مهندس داوری مدیرعامل شرکت در ادامه همایش سخنرانی کرد و تاکید کرد: در همایش قبل که خرداد ماه برگزار شد وعده برگزاری مجدد این دورهمی را تا پایان سال داده بودم و خوشحالم که دوباره اینجا جمع شده‌ایم تا سیاست‌های فروش ۱۴۰۳ را با هم مرور کنیم.

وی افزود: اینجا صحبت از شراکت تجاری می‌شود، باید همه بدانیم که در این شراکت، مسئولیت تک تک ما بسیار مهم است و باید نسبت به مسئولیت‌هایمان پاسخگو باشیم.

داوری ادامه داد: امروز مهم‌ترین وظیفه شعب و نمایندگی‌ها، برگرداندن نقدینگی حاصل از فروش به شرکت است. رسوب نقدینگی در شعب و نمایندگی‌ها قابل قبول نیست. نمی‌شود شرکت در تامین مواد اولیه خریدهایش را نقد انجام دهد اما در بازگشت پول خود با تاخیر مواجه شود. مدیرعامل شرکت در پایان تصریح کرد: ما به این گردهمایی‌ها برای وحدت بیشتر نیاز داریم. دوره جدید فروش بهنوش چابک‌تر از قبل با چارتی منعطف به کمک شبکه فروش خواهد آمد تا همه کارکنان و ذینفعان از فروش خوب و پر برکت بهره‌مند شوند. آقایان زنگنه، برقراری و سلیمانی از معاونان و مدیران هلدینگ صنایع غذایی سینا نیز از مهمانان این مراسم بودند.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

مجمع سالیانه بهنوش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، مجمع عمومي عادی سالانه شركت بهنوش ايران پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴٠۳ در مرکز همایش های پژوهشگاه نفت برگزار شد. این مجمع با حضور۸۱/۸۱ درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي، شرکت مادر تخصصي مالي

ادامه مطلب »

خانواده بزرگ بهنوش عید غدیر خم را جشن گرفت

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، جشن بزرگ عید غدیر خم در زمین چمن کارخانه مرکزی بهنوش ایران با حضور پرسنل تلاشگر و خانواده های محترم ایشان به همراه آقای دکتر نبی الله مجد رئیس هئیت مدیره شرکت، آقایدکتر اسداللهی مدیر منابع انسانی هلدینگ صنایع

ادامه مطلب »

بهنوش ایران در نمایشگاه آگرفود ۱۴٠۳

به گزارش روابط عمومی بهنوش ایران، نمایشگاه اگروفود ۲۰۲۴ تهران با حضور ده ها شرکت مطرح ایرانی و بین المللی برگزار شد. بهنوش ایران میراث دار برند های نام آشنایی همچون دلستر، دوغ آبعلی، تاک، سینرژی و .. بعنوان بزرگترین تولید کننده ماءالشعیر در خاورمیانه

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا